| Vételár: | 999 000 Ft |
| Ár (EUR): | 2 741 EUR |
| Gyártási év: | 2008/01 |
| Okmányok jellege: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki vizsga érvényes: | 2028/04 |
| Km. óra állás: | 215 000 km |
| Kivitel: | Kombi |
| Henger-elrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Első kerék |
| Állapot: | Megkímélt |
| Üzemanyag: | Dízel |
| Sebességváltó: | Manuális (6 fokozatú) sebességváltó |
| Hengerűrtartalom: | 1910 cm³ |
| Teljesítmény: | 88 kW, 120 LE |
| Szállítható szem. száma: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Klíma fajtája: | Manuális klíma |
| Szín: | Ezüst (metál) |
| Saját tömeg: | 1 280 kg |
| Össztömeg: | 1 805 kg |
| Csomagtartó: | 500 liter |
| Nyári gumi méret: | 195/65 R 15 |
| Leírás: | 215.000km! Garantált Km futás! Friss műszaki vizsga! Megkímélt állapotban! |
| Felszereltség: | 6 hangszóró, ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, bőrkormány, CD-s autórádió, centrálzár, elektromos ablak elöl, ESP (menetstabilizátor), fedélzeti komputer, hátsó fejtámlák, indításgátló (immobiliser), ködlámpa, könnyűfém felni, manuális (6 fokozatú) sebességváltó, manuális klíma, oldallégzsák, szervokormány, színezett üveg, tempomat, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák, garantált km futás, keveset futott, vezetett szervizkönyv. |
| Telefonszám: | (+36) 70/3942250 |
| Cím: | 7400 Kaposvár Guba Sándor u 26 |
| E-mail: | bullcar@bullcar.hu |
| : |