| Vételár: | 1 299 000 Ft |
| Ár (EUR): | 3 564 EUR |
| Gyártási év: | 2008/06 |
| Okmányok jellege: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki vizsga érvényes: | 2028/04 |
| Km. óra állás: | 212 000 km |
| Kivitel: | Ferdehátú |
| Henger-elrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Első kerék |
| Állapot: | Megkímélt |
| Üzemanyag: | Dízel |
| Sebességváltó: | Manuális (5 fokozatú) sebességváltó |
| Hengerűrtartalom: | 1560 cm³ |
| Teljesítmény: | 66 kW, 90 LE |
| Szállítható szem. száma: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Klíma fajtája: | Manuális klíma |
| Szín: | Piros |
| Saját tömeg: | 1 352 kg |
| Össztömeg: | 1 790 kg |
| Csomagtartó: | 385 liter |
| Nyári gumi méret: | 195/65 R 15 |
| Leírás: | 212.000km! Garantált km futás! Friss műszakival |
| Felszereltség: | 6 hangszóró, ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, bőrkormány, CD-s autórádió, centrálzár, elektromos ablak elöl, elektromos tükör, ESP (menetstabilizátor), fedélzeti komputer, hátsó fejtámlák, indításgátló (immobiliser), manuális (5 fokozatú) sebességváltó, manuális klíma, oldallégzsák, szervokormány, színezett üveg, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák, autóbeszámítás lehetséges, garantált km futás, keveset futott, nem dohányzó, rendszeresen karbantartott, vezetett szervizkönyv. |
| Telefonszám: | (+36) 70/3942250 |
| Cím: | 7400 Kaposvár Guba Sándor u 26 |
| E-mail: | bullcar@bullcar.hu |
| : |