| Vételár: | 2 399 000 Ft |
| Ár (EUR): | 6 679 EUR |
| Gyártási év: | 2015/09 |
| Okmányok jellege: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki vizsga érvényes: | 2028/05 |
| Km. óra állás: | 149 000 km |
| Kivitel: | Ferdehátú |
| Henger-elrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Első kerék |
| Állapot: | Megkímélt |
| Üzemanyag: | Dízel |
| Sebességváltó: | Manuális (5 fokozatú) sebességváltó |
| Hengerűrtartalom: | 1248 cm³ |
| Teljesítmény: | 70 kW, 95 LE |
| Szállítható szem. száma: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Klíma fajtája: | Manuális klíma |
| Szín: | Ezüst (metál) |
| Saját tömeg: | 1 162 kg |
| Össztömeg: | 1 695 kg |
| Csomagtartó: | 285 liter |
| Nyári gumi méret: | 195/55 R 16 |
| Leírás: | 149.000km! Garantált km futás! 2 db gyári kulcs! |
| Felszereltség: | 6 hangszóró, ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, ASR (kipörgésgátló), CD-s autórádió, centrálzár, elektromos ablak elöl, elektromos tükör, ESP (menetstabilizátor), fedélzeti komputer, függönylégzsák, guminyomás-ellenőrző rendszer, hátsó fejtámlák, hátsó keresztirányú forgalomra figyelmeztetés, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, ködlámpa, könnyűfém felni, manuális (5 fokozatú) sebességváltó, manuális klíma, oldallégzsák, start-stop/motormegállító rendszer, szervokormány, színezett üveg, tolatóradar, utasoldali légzsák, vezetőoldali légzsák, autóbeszámítás lehetséges, garantált km futás, keveset futott, nem dohányzó, vezetett szervizkönyv. |
| Telefonszám: | (+36) 70/3942250 |
| Cím: | 7400 Kaposvár Guba Sándor u 26 |
| E-mail: | bullcar@bullcar.hu |
| : |