| Vételár: | 2 599 000 Ft |
| Ár (EUR): | 7 286 EUR |
| Gyártási év: | 2012/12 |
| Okmányok jellege: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki vizsga érvényes: | 2028/05 |
| Km. óra állás: | 179 000 km |
| Kivitel: | Egyterű |
| Henger-elrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Első kerék |
| Állapot: | Megkímélt |
| Üzemanyag: | Dízel |
| Sebességváltó: | Manuális (6 fokozatú) sebességváltó |
| Hengerűrtartalom: | 1598 cm³ |
| Teljesítmény: | 66 kW, 90 LE |
| Szállítható szem. száma: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Klíma fajtája: | Digitális klíma |
| Szín: | Szürke (metál) |
| Saját tömeg: | 1 464 kg |
| Össztömeg: | 2 180 kg |
| Csomagtartó: | 695 liter |
| Nyári gumi méret: | 205/55 R 16 |
| Leírás: | 179.000km! Garantált Km Futás! Megkímélt szép állapotban! |
| Felszereltség: | 6 hangszóró, ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, ASR (kipörgésgátló), CD-s autórádió, centrálzár, digitális klíma, elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos tükör, első-hátsó parkolóradar, ESP (menetstabilizátor), fedélzeti komputer, függönylégzsák, fűthető első ülés, fűthető tükör, hátsó fejtámlák, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, kanyarkövető fényszóró, ködlámpa, középső kartámasz, manuális (6 fokozatú) sebességváltó, oldallégzsák, szervokormány, színezett üveg, tempomat, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák, autóbeszámítás lehetséges, garantált km futás, keveset futott, nem dohányzó, rendszeresen karbantartott, vezetett szervizkönyv. |
| Telefonszám: | (+36) 70/3942250 |
| Cím: | 7400 Kaposvár Guba Sándor u 26 |
| E-mail: | bullcar@bullcar.hu |
| : |