| Vételár: | 699 000 Ft |
| Ár (EUR): | 1 918 EUR |
| Gyártási év: | 2005/07 |
| Okmányok jellege: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki vizsga érvényes: | 2028/04 |
| Km. óra állás: | 214 000 km |
| Kivitel: | Kombi |
| Henger-elrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Első kerék |
| Állapot: | Normál |
| Üzemanyag: | Benzin |
| Sebességváltó: | Manuális (5 fokozatú) sebességváltó |
| Hengerűrtartalom: | 1390 cm³ |
| Teljesítmény: | 55 kW, 75 LE |
| Szállítható szem. száma: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Klíma fajtája: | Manuális klíma |
| Szín: | Ezüst (metál) |
| Saját tömeg: | 1 095 kg |
| Össztömeg: | 1 610 kg |
| Csomagtartó: | 426 liter |
| Nyári gumi méret: | 185/60 R 14 |
| Leírás: | Friss műszakival! |
| Felszereltség: | 4 hangszóró, ABS (blokkolásgátló), CD-s autórádió, centrálzár, elektromos ablak elöl, hátsó fejtámlák, indításgátló (immobiliser), ködlámpa, manuális (5 fokozatú) sebességváltó, manuális klíma, oldallégzsák, szervokormány, színezett üveg, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák, vonóhorog, vezetett szervizkönyv. |
| Telefonszám: | (+36) 70/3942250 |
| Cím: | 7400 Kaposvár Guba Sándor u 26 |
| E-mail: | bullcar@bullcar.hu |
| : |