| Vételár: | 999 000 Ft |
| Ár (EUR): | 2 801 EUR |
| Gyártási év: | 2005/07 |
| Okmányok jellege: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki vizsga érvényes: | 2028/03 |
| Km. óra állás: | 99 329 km |
| Kivitel: | Ferdehátú |
| Henger-elrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Első kerék |
| Állapot: | Megkímélt |
| Üzemanyag: | Benzin |
| Sebességváltó: | Manuális (5 fokozatú) sebességváltó |
| Hengerűrtartalom: | 999 cm³ |
| Teljesítmény: | 45 kW, 61 LE |
| Szállítható szem. száma: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Klíma fajtája: | Manuális klíma |
| Szín: | Kék (metál) |
| Saját tömeg: | 852 kg |
| Össztömeg: | 1 350 kg |
| Csomagtartó: | 157 liter |
| Nyári gumi méret: | 155/70 R 13 |
| Leírás: | Friss műszakival |
| Felszereltség: | 4 hangszóró, ABS (blokkolásgátló), CD-s autórádió, centrálzár, elektromos ablak elöl, hátsó fejtámlák, indításgátló (immobiliser), manuális (5 fokozatú) sebességváltó, manuális klíma, szervokormány, színezett üveg, utasoldali légzsák, vezetőoldali légzsák, nem dohányzó, rendszeresen karbantartott. |
| Telefonszám: | (+36) 70/3942250 |
| Cím: | 7400 Kaposvár Guba Sándor u 26 |
| E-mail: | bullcar@bullcar.hu |
| : |