| Vételár: | 1 199 000 Ft |
| Ár (EUR): | 3 349 EUR |
| Gyártási év: | 2011/07 |
| Okmányok jellege: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki vizsga érvényes: | 2026/07 |
| Km. óra állás: | 389 000 km |
| Kivitel: | Kombi |
| Henger-elrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Első kerék |
| Állapot: | Normál |
| Üzemanyag: | Dízel |
| Sebességváltó: | Manuális (6 fokozatú) sebességváltó |
| Hengerűrtartalom: | 1997 cm³ |
| Teljesítmény: | 85 kW, 116 LE |
| Szállítható szem. száma: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Klíma fajtája: | Digitális kétzónás klíma |
| Szín: | Sötétszürke (metál) |
| Saját tömeg: | 1 576 kg |
| Össztömeg: | 2 275 kg |
| Csomagtartó: | 554 liter |
| Nyári gumi méret: | 215/55 R 16 |
| Leírás: | Megkímélt állapotban! 2 db gyári kulcs! |
| Felszereltség: | 6 hangszóró, ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, bőrkormány, CD-s autórádió, centrálzár, digitális kétzónás klíma, elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos tükör, ESP (menetstabilizátor), fedélzeti komputer, függönylégzsák, fűthető első ülés, hátsó fejtámlák, hűthető kesztyűtartó, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, ködlámpa, középső kartámasz, manuális (6 fokozatú) sebességváltó, oldallégzsák, szervokormány, színezett üveg, tempomat, térdlégzsák, tolatóradar, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák, nem dohányzó, rendszeresen karbantartott, vezetett szervizkönyv. |
| Telefonszám: | (+36) 70/3942250 |
| Cím: | 7400 Kaposvár Guba Sándor u 26 |
| E-mail: | bullcar@bullcar.hu |
| : |